ترم ششم آلمانی A2-1 part2

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
‎ریال ۷٬۰۰۰٬۰۰۰

ترم ششم آلمانی A2-1 part2

زبان آلمانی کیش ایر

 

سری کتاب های منشن (Menschen) توسط انتشارات مطرح و بین المللی (Max Hueber Verlag ) به چاپ رسیده است و میتوان گفت از سری کتابهای اول انتشارات آلمانی هوبر میباشد.

کتابهای منشن طبق سیستم اروپاییاز مقطع   A1 تا B1 تعریف شده است.

کتاب منشن زبان آلمانی مختص افراد بزرگسال که قصد یادگیری زبان آلمانی را دارند تدوین شده است. سطح  این کتابها  از مبتدی تا متوسط را پوشش میدهد.

منشن به معنای عام برگرفته از کلمه مردم میباشد.

اولین سطح از کتاب منشن (کتاب Menschen A1.1) میباشد که این کتاب شامل یک کتاب دانش آموز Student Book)) ( Arbeitsbuch) و یک کتاب کار یا تمرین (Work Book) ( Kursbuch) به همراه فایل های صوتی که شامل (دو حلقه دیسک  Mp3 CD – DVD) میباشد در یک پک کامل وکیوم شده است و مابقی سطوح این کتاب هم بدین صورت میباشد.( MENSCHEN A1.1 – MENSCHEN A1.2) (MENSCHEN A2.1 – MENSCHEN A2.2) (MENSCHEN B1.1 – MENSCHEN B1.2) .

یکی از ویژگی ها کتاب منشن (Menschen ) که آن را منحصر به فرد کرده است سیستم درسی به روز و مدرن آن میباشد و تمامی تمرین های تعریف شده در کتاب دارای ساختار بسیار عالی و دقیق می باشد و همچنین کتابی بی نظیر برای اهداف آکادمیک و عاری از هرگونه مطالب خشک میباشد .

کتاب های منشن برای افرادی که تصمیم به گرفتن ویزای کاری آلمان و یا افرادی که زبان آلمانی را قصد دارند در بازه ی بسیار کوتاهی فرا گیرند و همچنین برای تمامی دانش آموختگان زبان آلمانی بهترین کتب درسی جهت پیش بردن اهداف پیش رو میباشد.

کتاب منشن از 4 بخش و جمعا 12 درس تشکیل شده است و حدالامکان از موضوعات پیچیده پرهیز و تمرکز آن به موضوعات روزمره بوده است.

زبان آموزانی که قصد شرکت در امتحانات (ZD) آلمانی را دارند بعد از پشت سر گذاشتن دوره های منشن می توانند به راحتی در این آزمون شرکت کنند.

 تمامی موضوعات این کتاب آلمانی بر اساس داستان  ، و محتوای کتاب منشن بر اساس مکالمه به همراه لغت با تصاویر میباشد وو زبان آموز را تشویق می کند که زبان آلمانی را از Base با جدیت هر چه بیشتر شروع کند.

 در انتهای هر درس یک تست جهت تمرین هر چه بیشتر مهارت و مکالمه وجود دارد. این کتاب برای افرادی که قصد شرکت در امتحانات گوته آلمانی را دارند بیشتر توصیه میگردد.