A1-1 ترم اول زبان آلمانی

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
‎ریال ۹٬۵۰۰٬۰۰۰

یادگیری زبان آلمانی

در بین علاقه‌مندان به یادگیری زبان، آلمانی یکی از سخت‌ترین زبان‌های دنیا به‌حساب می‌آید معمولاً علاقه‌مندان به تحصیل یا کار در کشور آلمان از کسانی هستند که به این زبان علاقه بیشتری دارند.

سطوح زبان آلمانی  بین A1 تا C2 است. سطح پایه یا A1 ساده‌ترین سطح است. در سطح C2 (بالاترین سطح) هم‌زبان آموز به‌راحتی می‌تواند آلمانی را صحبت کند. سری کتاب‌های Menschen برای علاقه‌مندان به زبان آلمانی در سطح A1 طراحی‌شده است. یکی از ویژگی‌های کتاب منشن آموزش ساده و کاربردی زبان آلمانی است.

کتاب Menschen، یادگیری آلمانی با داستان  

این کتاب زبان آلمانی را در قالب داستان‌ها و احساسات مردم به زبان‌آموزان معرفی می‌کند. سری کتاب‌های منشن به دلیل استفاده از داستان در آموزش زبان آموزان را تشویق می‌کند که باعلاقه بیشتری به خواندن زبان آلمانی ادامه دهند. از دیگر ویژگی‌های مثبت منشن سادگی مباحث مطرح‌شده است. به‌طوری‌که زبان‌آموزی که سطح ضعیفی هم داشته باشد به‌راحتی می‌تواند پا‌به‌پای کتاب پیش بیاید.

بخش‌بندی سری کتاب‌های آموزش زبان آلمانی منشن

هر کتاب منشن در 24 بخش نوشته‌شده است.

تمام موضوعات کتاب در قالب بیان داستان است. محتوای کتاب شامل ، مکالمه و فایل‌های صوتی به همراه لغات با تصاویر مربوطه است. در کنار مطالب اصلی کتاب نیز، تمرین، بازی و فایل‌های ویدیویی وجود دارند که از آشنایی کامل زبان دوستان با مطالب گفته‌شده در متن اطمینان حاصل شود. نوع تمرین‌هایی که کتاب‌های Menschen برای زبان‌آموز در نظر گرفته‌شده، کاملاً حالت کاربردی دارد. در انتهای هر بخش از کتاب یک تست در مهارت نوشتن انشاء و مکالمه وجود دارد که به مطالب گفته‌شده در درس کاملاً مرتبط است.

از آنجا که سری کتاب‌های منشن به صورت پیوسته نگارش شده است، پس از خواندن کتاب منشن سری A1 می‌توان به سراغ کتاب Menschen A1-2 رفت.

Menschen، بهترین کتاب یادگیری زبان آلمانی

چهار بخش اضافی نیز در کتاب‌های منشن وجود دارد که متن‌هایی را برای تمرین بیشتر درک مطلب در اختیار زبان‌آموز می‌گذارد. این سری کتاب‌ها به همراه DVD آموزشی عرضه می‌شوند که امکان تمرین بیشتر زبان‌آموز را فراهم می‌آورد. سری کتاب‌های منشن مانند تاپ ناچ بیشتر بر روی مکالمه تمرکز دارد.

یکی از مزیت های سطح کتاب منشن A1 1 Menschen در سه درس اول بدین شرح است که شما میتوانید  به راحتی با دیگران سلام و احوالپرسی کنید و خود را به اطرافیان خود معرفی کنید و همچنین در خصوص بیوگرافی , محل زندگی ,  مجرد یا متاهل بودن خود به دیگران به راحتی به تعامل بپردازید. دیگر مزیت کتاب منشن  A1.1بدین شرح است : صرف فعل آسان و همچنین یادگیری آسان این مجموعه : چنانچه فقط کمی علاقه به زبان آلمانی داشته باشید به راحتی فرا خواهید گرفت و نیاز به گذراندن دوره ی خاصی نمیباشد و همچنین بهترین کتاب مرجع برای کسانی است که تمایل به ادامه تحصیل در کشورهای اروپایی که زبان انها آلمانی میباشند و یاقصد گرفتن ویزای کاری یا شغلی در کشور آلمان و غیره .. .را دارند میباشد.

کتاب های منشن جز کتابهای خود آموز میباشد به عبارتی هم در کلاس میتوانید فرا بگیرید و هم بصورت سلف استادی خودتان یاد بگیرید.

کتاب منشن سطح A شامل 24 درس میباشد که در دو سطح 12 درسی تقسیم شده است که 12 درس اول کتاب Menschen a1.1 را شامل میشود و 12 درس دوم کتاب  a1.2 Menschen  را در بر میگیرد. در کتاب درسی منشن ابتدای هر درس مروری بر درس های قبل شده است.

خیلی از کتاب های آلمانی بر روی سطوح مسافرتی و اصطلاحات زبان آلمانی تمرکز کرده اند در صورتی که کتابهای منشن اصلا بدین صورت نیست و تمرکز نویسنده این کتاب یادگیری 100 درصد زبان آلمانی زبان آموز میباشد.


منشن ۱

 

 دیگر مزیت این کتاب استفاده زیاد از تصاویر همراه با بازی با کلمات و همچنین به کارگیری نکات گرامری در این کتاب به وضوح دیده میشود که زبان آموز را هر چه بیشتر علاقه مند به یادگیری دانش زبان آلمانی میکند. این کتاب ایده آل برای تمامی افرادی است که قصد شرکت در آزمون های بین المللی از جمله گوته را دارند میباشد.

موسسه زبانهای خارجی بهدخت (کیش ایر) با بیش از بیست سال سابقه آموزش زبانهای خارجی و قریب به پانزده سال تجربه تدریس زبان آلمانی به همراه اساتید مجرب کشوری و استانی ، محیطی دلپذیر و  مطمين برای آموزش و یادگیری زبانهای خارجی برای شما فراهم  آورده است.